DELIVERY AND RETURN

[vc_row][vc_column icons_position=”left”][vc_empty_space height=”50px” alter_height=”large” hide_on_desktop=”” hide_on_notebook=”” hide_on_tablet=”” hide_on_mobile=””]

DELIVERY AND RETURN

[vc_empty_space height=”50px” alter_height=”medium” hide_on_desktop=”” hide_on_notebook=”” hide_on_tablet=”” hide_on_mobile=””][vc_column_text]Plexusgame.com Sitesindeki ürünler dijital ürünlerdir. Bu ürünler fiziksel olmadıkları için online olarak satın alındığında fiziksel teslimat yapılmamaktadır. Ürünü satın aldıkları anda ürün online olarak teslim edilmiş olur.

plexusgame.com ürünleri yalnızca bilgisayar ortamında kullanılabilen ve fiziksel olarak var olmayan ürünlerdir. Ürünlerin kendilerine has bütün bilgileri ürünlerin kendi sayfalarında mevcuttur. Satın alan alıcı ürünün her türlü özelliğini görerek ve gerekli bilgileri okuyarak satın almaktadır.

Ürünü satın alıp plexusgame.com sitesinden indiren alıcılar ürünü görmüş ve kullanmış sayılırlar.  Bu nedenle plexusgame.com sitesinden ürünlerimizi satın alan alıcılar ürünü kullanmış ve geri iadesinin olmadığını beyan etmiş sayılırlar.

Bu nedenlere dayalı olarak plexusgame.com  sitesinde kesinlikle teslimat ve iade yoktur.[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px” alter_height=”medium” hide_on_desktop=”” hide_on_notebook=”” hide_on_tablet=”” hide_on_mobile=””][/vc_column][/vc_row]